Ofertă acceptată Cumpărare directă

PATE PORC RODNA 100G

Număr anunț
DA22592241
Autoritate contractantă
CANTINA DE AJUTOR SOCIAL BARLAD (CUI 4446414)
Furnizor / câștigător
GELAPROD SRL (CUI RO4539602)
Cod CPV
15131310-1 · Pateu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75,60 RON
Valoare atribuită
75,60 RON
Data publicării
13.03.2019 11:13
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75,60 RON

din 75,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.