- Număr anunț
- DA22590528
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA PENTRU DEFICIENTI DE AUZ KOZMUTZA FLORA (CUI 4847580)
- Furnizor / câștigător
- CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
- Cod CPV
- 15110000-2 · Carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 596,85 RON
- Valoare atribuită
- 596,85 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 09:55
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 12:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
596,85 RON
din 596,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro