Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM ILUMINAT URGENTA

Număr anunț
DA22586053
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLS I-VIII TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 8113790)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
Cod CPV
31518200-2 · Echipament de iluminat de urgenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.448,74 RON
Valoare atribuită
3.448,74 RON
Data publicării
12.03.2019 14:19
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.448,74 RON

din 3.448,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.