Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit emergenta 1,5H 4,8V 12-58 VDC
- Număr anunț
- DA22584586
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 31532000-4 · Piese pentru lampi si accesorii de iluminat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 828,45 RON
- Valoare atribuită
- 828,45 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 13:13
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
828,45 RON
din 828,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro