Ofertă refuzată
Cumpărare directă
mucenici
- Număr anunț
- DA22565409
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA Nr.133 (CUI 32375653)
- Furnizor / câștigător
- CASA GHEORG COFE-PAT SRL (CUI RO18803762)
- Cod CPV
- 15820000-2 · Piscoturi si biscuiti; produse de patiserie si de cofetarie conservate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 540 RON
- Valoare finală
- 540 RON
- Data publicării
- 08.03.2019 13:43
- Termen limită
- 13.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.