Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale

Număr anunț
DA22591838
Autoritate contractantă
Colegiul National "Horea Closca si Crisan" Alba Iulia (CUI 4613393)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,37 RON
Valoare atribuită
495,37 RON
Data publicării
13.03.2019 10:54
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,37 RON

din 495,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.