Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURSA ALIMENTARE PC 450W

Număr anunț
DA22591763
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.5 SACELE (CUI 29386547)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54,62 RON
Valoare atribuită
54,62 RON
Data publicării
13.03.2019 10:51
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54,62 RON

din 54,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.