Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FURTUN HIDRAULIC DN 13 X2X 2900MM
- Număr anunț
- DA22591315
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
- Furnizor / câștigător
- ALFA DINAMIC S.R.L. PLOIESTI (CUI RO2708276)
- Cod CPV
- 44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 218,78 RON
- Valoare atribuită
- 218,78 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 10:30
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
218,78 RON
din 218,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro