Ofertă refuzată Cumpărare directă

Analize apa osmozata lunar - 3 probe/luna

Număr anunț
DA22586276
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
BIOSOL PSI SRL (CUI RO13341727)
Cod CPV
71610000-7 · Servicii de testare si de analiza a compozitiei si a puritatii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
972 RON
Valoare finală
1.620 RON
Data publicării
12.03.2019 14:30
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.