Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fibra Laser Dornier Holmium 270 microni, Fibra Laser Dornier Holmium 400 microni

Număr anunț
DA22585353
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
Furnizor / câștigător
LC RHEA MEDICAL CARE SRL (CUI 22512001)
Cod CPV
33169100-3 · Laser chirurgical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.800 RON
Valoare atribuită
24.300 RON
Data publicării
12.03.2019 13:46
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.300 RON

din 19.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.