Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,2% sub estimat
Manusi Tricotate Interlock din bumbac, Albe, M, L, 1pereche
- Număr anunț
- DA22587844
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 18424000-7 · Manusi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 111 RON
- Valoare atribuită
- 107,50 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 12.03.2019 16:14
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
107,50 RON
din 111 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 3,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.