Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DOCUMENTAȚIE TOPOGRAFICA PENTRU NOMENCLATURA STRADALA
- Număr anunț
- DA22579379
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNA (CUI 4546960)
- Furnizor / câștigător
- M GEOMET SURVEY SRL (CUI 37370932)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.500 RON
- Valoare atribuită
- 25.500 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 09:36
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.500 RON
din 25.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro