Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet papetarie

Număr anunț
DA22594293
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173 RON
Valoare atribuită
173 RON
Data publicării
13.03.2019 12:39
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

173 RON

din 173 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.