Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIONEZE PANOU PLUTA HERLITZ,MEMORIE KINGSTON DT50/32GB USB,HARTIE COPIATOR A4 SKY SPEED

Număr anunț
DA22594172
Autoritate contractantă
COMUNA HOMOROADE (PRIMARIA COMUNEI HOMOROADE) (CUI 3963781)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,91 RON
Valoare atribuită
136,37 RON
Data publicării
13.03.2019 12:33
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,37 RON

din 134,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.