Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE XEROX A4

Număr anunț
DA22591608
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII TELEORMAN (CUI 13603828)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.270 RON
Valoare atribuită
3.270 RON
Data publicării
13.03.2019 10:43
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.270 RON

din 3.270 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.