Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plic CD

Număr anunț
DA22590151
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.6 VULCAN (CUI 29030050)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI RO20464269)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,20 RON
Valoare atribuită
3,20 RON
Data publicării
13.03.2019 09:40
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,20 RON

din 3,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.