Ofertă acceptată Cumpărare directă

Garou automat adulti si copii / Banda Elastica Textila si catarama cu Click

Număr anunț
DA22588658
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA ARGES (CUI 4122310)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33194220-4 · Accesorii de transfuzie sanguina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160,50 RON
Valoare atribuită
160,50 RON
Data publicării
13.03.2019 08:20
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160,50 RON

din 160,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.