Ofertă acceptată Cumpărare directă

33195100-4 Monitoare

Număr anunț
DA22585955
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE MARAMURES (CUI 11320493)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
502 RON
Valoare atribuită
502 RON
Data publicării
12.03.2019 14:14
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

502 RON

din 502 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.