Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii privind verificarea proiectelor
- Număr anunț
- DA22570541
- Autoritate contractantă
- Comuna GRADISTEA (CUI 4602688)
- Furnizor / câștigător
- GREEN EVOLUTION PROJECT S.R.L. (CUI 35998249)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 11.03.2019 11:20
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 16:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro