Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tichet de parcare

Număr anunț
DA22589266
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE URBANA SIGHETU MARMATIEI (CUI RO13852128)
Furnizor / câștigător
MAESTRO TIP SRL (CUI 27393807)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.550 RON
Valoare atribuită
1.550 RON
Data publicării
13.03.2019 09:02
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.550 RON

din 1.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.