Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,0% sub estimat

Matura Plastic par scurt fara coada, 1buc

Număr anunț
DA22587892
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
39224100-9 · Maturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148 RON
Valoare atribuită
143,60 RON 3,0% sub estimat
Data publicării
12.03.2019 16:19
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,60 RON

din 148 RON estimat 3,0%

Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 4,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.