Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu prelungitor cu cupla, Home NV2-30/O, 30 m, stecher si priza cu impamantare, IP20

Număr anunț
DA22594170
Autoritate contractantă
Regia de Administrare a Domeniului Public si Privat al judetului Arges (CUI RO27457340)
Furnizor / câștigător
VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76 RON
Valoare atribuită
76 RON
Data publicării
13.03.2019 12:33
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

76 RON

din 76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.