Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Dezinfectant - detergent pentru suprafete si dispozitive medicale CLEANISEPT bidon 10L
- Număr anunț
- DA22592204
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SUCEAVA (CUI 7409380)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO9384088)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.462,20 RON
- Valoare finală
- 4.462,20 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 11:12
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.