Ofertă acceptată Cumpărare directă

1. MANUSI LATEX UF NEPUDRATE; 2. Pungi plastic pt alimente

Număr anunț
DA22591421
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE IGIENA SI SANATATE PUBLICA VETERINARA (CUI 4203644)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI RO21849468)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,05 RON
Valoare atribuită
118,05 RON
Data publicării
13.03.2019 10:34
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,05 RON

din 118,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.