Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET DETERGENTI CURATENIE
- Număr anunț
- DA22589242
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC KEMENY JANOS TOPLITA (CUI 13378947)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 583,54 RON
- Valoare atribuită
- 583,54 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 09:00
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 10:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
583,54 RON
din 583,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro