Ofertă acceptată Cumpărare directă

SLIMbox 19” Cabinet de perete 5U (3U vertical, 2U orizontal), dimensiuni W500*D475*H140

Număr anunț
DA22587458
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
CASTEL DISTRIBUTION SRL (CUI RO15047125)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242 RON
Valoare atribuită
242 RON
Data publicării
12.03.2019 15:37
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 16:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

242 RON

din 242 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.