Ofertă acceptată Cumpărare directă

6582 5800-ULEI GAURIRE SI TAIERE SPRAY 500ML /[1]/6580 5815-SPUMA GAURIRE SI TAIERE 400 ML

Număr anunț
DA22587168
Autoritate contractantă
BAZA DE REPARATII NAVE BRAILA (CUI 4205572)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI RO22816329)
Cod CPV
24960000-1 · Diferite produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.309,56 RON
Valoare atribuită
1.309,56 RON
Data publicării
12.03.2019 15:19
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.309,56 RON

din 1.309,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.