Ofertă acceptată Cumpărare directă

Televizor LED Schneider 190 cm (75") 75SU702K, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+

Număr anunț
DA22580974
Autoritate contractantă
ACET S.A. Suceava (CUI RO713519)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
32324100-1 · Televizoare color (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.360,50 RON
Valoare atribuită
3.360,50 RON
Data publicării
12.03.2019 10:44
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.360,50 RON

din 3.360,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.