Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu acces internet si gazduire pagina web

Număr anunț
DA22579436
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA VASLUI (CUI 9793988)
Furnizor / câștigător
IQ-NET SRL (CUI RO16499714)
Cod CPV
72411000-4 · Furnizori de servicii de internet (ISP) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.300 RON
Valoare atribuită
8.300 RON
Data publicării
12.03.2019 09:39
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.300 RON

din 8.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.