Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILTRU MOTORINA,FILTRU ULEI

Număr anunț
DA22595507
Autoritate contractantă
TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI RO10682703)
Furnizor / câștigător
PRO TRUCK SRL (CUI RO15297768)
Cod CPV
42913000-9 · Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,04 RON
Valoare atribuită
168,04 RON
Data publicării
13.03.2019 13:38
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,04 RON

din 168,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.