Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUB HARTIE ALB 500 COLI

Număr anunț
DA22594749
Autoritate contractantă
COMUNA HOMOROADE (PRIMARIA COMUNEI HOMOROADE) (CUI 3963781)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,90 RON
Valoare atribuită
6,90 RON
Data publicării
13.03.2019 13:01
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,90 RON

din 6,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.