Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie industriala econatural 800

Număr anunț
DA22594673
Autoritate contractantă
Biblioteca Centrala Universitara "Eugen Todoran" Timisoara (CUI 4250875)
Furnizor / câștigător
CLEAN CLUB SRL (CUI RO16503688)
Cod CPV
33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
486 RON
Valoare atribuită
486 RON
Data publicării
13.03.2019 12:57
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

486 RON

din 486 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.