- Număr anunț
- DA22594485
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZII SANGUINE TULCEA (CUI 3430410)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 716,95 RON
- Valoare atribuită
- 716,95 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 12:48
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 13:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
716,95 RON
din 716,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro