Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET 7 BURGHIE SDS PLUS PENTRU BETON 5-12X100MM

Număr anunț
DA22591497
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Bistrita Nasaud (CUI 4347712)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,46 RON
Valoare atribuită
107,46 RON
Data publicării
13.03.2019 10:37
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,46 RON

din 107,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.