Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET IPJ OLT CONFORM ANUNT ADV1063025
- Număr anunț
- DA22589575
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 42913000-9 · Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220,81 RON
- Valoare atribuită
- 220,81 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 09:15
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 09:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
220,81 RON
din 220,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro