Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Abonament Abonament inchiriere casuta postala nominala pentru 1 aninchiriere casuta postala nominala
- Număr anunț
- DA22586008
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BIHOR (CUI 4208471)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 244,08 RON
- Valoare atribuită
- 244,08 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 14:16
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
244,08 RON
din 244,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro