Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toner OEM pentru imprimanta Samsung Xpress SL-M2070
- Număr anunț
- DA22593004
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "ION PILLAT" DOROHOI (CUI 22371794)
- Furnizor / câștigător
- TCA-DISTRIBUTION GRUP SRL (CUI RO18133662)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 532 RON
- Valoare atribuită
- 532 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 11:45
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 13:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
532 RON
din 532 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro