Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER ORIGINAL BROTHER MFC B7715DW

Număr anunț
DA22591810
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA OVID DENSUSIANU HUNEDOARA-DEVA (CUI 4374555)
Furnizor / câștigător
AZERTY ZONE S.R.L. (CUI 35793332)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190 RON
Valoare atribuită
190 RON
Data publicării
13.03.2019 10:53
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190 RON

din 190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.