Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese schimb pentru copiatoare

Număr anunț
DA22588814
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA GHEORGHE POPOVICI APATEU (CUI 29021710)
Furnizor / câștigător
COMPLETE PRINT SOLUTIONS SRL (CUI RO27581428)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
863,86 RON
Valoare atribuită
863,86 RON
Data publicării
13.03.2019 08:31
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

863,86 RON

din 863,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.