Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tableta Huawei Mediapad M5, Octa Core 1.8GH + Husa de protectie Huawei Flip Cover pentru MediaPad M5

Număr anunț
DA22584465
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.877 RON
Valoare atribuită
1.877 RON
Data publicării
12.03.2019 13:08
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.877 RON

din 1.877 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.