Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare piese de schimb pt vehicule cf. ofertei depuse în urma anunțului de publicitate ADV1063689

Număr anunț
DA22587566
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01145 (CUI 27741219)
Furnizor / câștigător
DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI RO14228824)
Cod CPV
34310000-3 · Motoare si piese pentru motoare (vehicule) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.376 RON
Valoare atribuită
2.376 RON
Data publicării
12.03.2019 15:45
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.376 RON

din 2.376 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.