Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UPS Mustek PowerMust 2000EG 2000VA, 2000-LED-LIG-T10, Mustek PowerMust 2000 EG Line Int. Schuko
- Număr anunț
- DA22587259
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.236,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.236,40 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 15:25
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 08:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.236,40 RON
din 1.236,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro