Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Power Walker UPS LINE-INTERACTIVE 3000VA RACK19'', 8X IEC OUT, RJ11/RJ45 IN/OUT + extension power
- Număr anunț
- DA22587185
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.052 RON
- Valoare atribuită
- 2.052 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 15:20
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 08:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.052 RON
din 2.052 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro