Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Patch panel cat.6 FTP 24P echipat - pt. rack
- Număr anunț
- DA22587431
- Autoritate contractantă
- TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
- Furnizor / câștigător
- CASTEL DISTRIBUTION SRL (CUI RO15047125)
- Cod CPV
- 31213300-5 · Cutii de distributie prin cablu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.349,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.349,40 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 15:35
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 16:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.349,40 RON
din 1.349,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro