Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de izolare termica
- Număr anunț
- DA22582161
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA, SAT MAGURA, COMUNA MIHAESTI, JUDETUL VÂLCEA (CUI 29055357)
- Furnizor / câștigător
- BURGAZ SRL (CUI RO18050567)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 417.855,96 RON
- Valoare atribuită
- 417.855,96 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 11:33
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
417.855,96 RON
din 417.855,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro