Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARARE EM.100KW si EM 45KW
- Număr anunț
- DA22581454
- Autoritate contractantă
- Midia Green Energy S.A. (CUI RO14325363)
- Furnizor / câștigător
- R.U.E.L. SRL (CUI RO8713018)
- Cod CPV
- 50532100-4 · Servicii de reparare si de intretinere a motoarelor electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.603 RON
- Valoare atribuită
- 13.603 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 11:05
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 08:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.603 RON
din 13.603 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro