Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TALC STERIL 4 GR
- Număr anunț
- DA22590631
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI RO10363240)
- Cod CPV
- 33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.960 RON
- Valoare atribuită
- 2.975,20 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 10:00
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.975,20 RON
din 2.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro