Ofertă acceptată Cumpărare directă

Betabioptal 1.3mg/g+2.5mg/g gel oft

Număr anunț
DA22587292
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CRAIOVA (CUI 4332169)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
414,50 RON
Valoare atribuită
414,50 RON
Data publicării
12.03.2019 15:27
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 16:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

414,50 RON

din 414,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.