Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pungi hartie farmacie
- Număr anunț
- DA22582982
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
- Furnizor / câștigător
- ARKAS PRODEXIM SRL (CUI RO14953341)
- Cod CPV
- 33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 617 RON
- Valoare atribuită
- 617 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 12:04
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
617 RON
din 617 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro