Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina Diesel Super Euro 5

Număr anunț
DA22593972
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 VLAD TEPES (CUI 24120195)
Furnizor / câștigător
ICOM OIL SRL (CUI RO11158953)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
363 RON
Valoare atribuită
363 RON
Data publicării
13.03.2019 12:25
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

363 RON

din 363 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.